Szkolenie z zakresu podestów ruchomych.

Szkolenie obejmuje wszystkie podesty z kategorii  1 P . Szkolenia dla osób prywatnych i Firm odbywają się w naszych ośrodkach lub siedzibie klienta.

Kurs prowadzony jest na naszych maszynach. Każdy kursant indywidualnie uczy się na wybranym podeście ruchomym. Kurs kończy się egzaminem Urzędu Dozoru Technicznego.

Szkolenie z zakresu Żurawi Przeładunkowych HDS

Szkolenie obejmuje wszystkie Żurawie z kategorii  2 Ż.  Kategoria ta obejmuje wszystkie żurawie bez ograniczeń co do udźwigu i wysięgu.

Kurs prowadzony jest na naszych maszynach. Każdy kursant indywidualnie uczy się na wybranym żurawiu. Kurs kończy się egzaminem Urzędu Dozoru Technicznego.

Szkolenie z zakresu Ładowarek Teleskopowych

Szkolenie obejmuje wszystkie Ładowarki Teleskopowe kategoria  1 WJO.  Kategoria ta obejmuje wszystkie Ładowarki bez ograniczeń co do udźwigu,  wysięgu i osprzętu montowanego na wysięgniku. Uprawnienia obejmują również wariant Roto (obrotowe ładowarki teleskopowe).

Kurs prowadzony jest na naszych maszynach. Każdy kursant indywidualnie uczy się na wybranej Ładowarce. Kurs kończy się egzaminem. Istnieje możliwość szkolenia w firmie na terenie całego kraju pod warunkiem, że posiada taki sprzęt.
egzamin UDT nie obowiązkowy

 

Nasz partner posiada własne hale, place oraz maszyny.

W naszej ofercie również szkolenia z zakresu : Żurawie, Windy towarowe, Suwnice, Hakowy

Burty samowyładowcze i inne.

Zapewniamy kompleksową obsługę każdego Klienta.

Dla zorganizowanych grup i firm zniżki!