Zgodnie z obowiązującym Prawem, każdy Pracodawca jest zobowiązany zapewnić bezpieczne i higieniczne warunki pracy w swojej Firmie. Głównym aspektem bezpieczeństwa, związanym z uzyskaniem należytej wiedzy są szkolenia BHP. Wymagane Prawem, lecz realizowane głównie z rozsądku i dbałości o zdrowie i życie pracowników powinny być prowadzone cyklicznie w zależności od grupy zawodowej.

Oferujemy prowadzenie szkoleń z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy przez wykwalifikowanych pracowników posiadających wiedzę, doświadczenie oraz przygotowanie pedagogiczne do przekazywania wiedzy w sposób ciekawy, przystępny i przyswajalny.

Swoimi szkoleniami obalamy mity o nudnych szkoleniach, staramy się zaciekawić wiedzą, przekazać praktyczne informacje. Swoje szkolenia dostosowujemy do branży Klienta oraz grupy zawodowej uczestników szkolenia.

W swoich szkoleniach wykorzystujemy metody interaktywne, współpracujemy z kursantami. Stosujemy autorskie prezentacje multimedialne, flipcharty oraz materiały szkoleniowe.

Dysponujemy salą konferencyjną wyposażoną w rzutnik, ekran oraz nagłośnienie. Jesteśmy w stanie zorganizować szkolenia dla dużych grup osobowych jednocześnie. Wykorzystujemy dogodne metody samokształcenia kierowanego, które pozwalają oszczędzić Państwa cenny czas.

Mając na uwadze komfort oraz wymagania swoich Klientów prowadzimy także szkolenia w Państwa siedzibach, po wcześniejszym ustaleniu proponujemy dogodne terminy realizacji.

Oferujemy prowadzenie szkoleń dla wszystkich grup stanowiskowych:

  1. Szkolenia wstępne (instruktaż ogólny).
  2. Doradzamy i pomagamy w przeprowadzaniu instruktaży stanowiskowych – elementarnej części szkolenia wstępnego BHP,  będącego warunkiem dopuszczenia pracownika do pracy.
  3. Szkolenia okresowe BHP dla pracodawców i osób kierujących pracownikami.
  4. Szkolenia okresowe BHP dla pracodawców pełniących obowiązki służby BHP.
  5. Szkolenia okresowe BHP dla osób kierujących pracownikami.
  6. Szkolenia okresowe BHP dla pracowników administracyjno – biurowych.
  7. Szkolenia okresowe BHP dla pracowników inżynieryjno – technicznych.
  8. Szkolenia okresowe BHP dla pracowników na stanowiskach robotniczych.