Outsourcing to kompleksowe rozwiązania, które pozwolą na oszczędzenie Państwa czasu i pieniędzy. Korzystanie z usług firm zewnętrznych należy do najefektywniejszych i najtańszych strategii zarządzania bezpieczeństwem w przedsiębiorstwie.

Oferujemy Państwu wysoko wyspecjalizowaną usługę przejęcia obowiązku utworzenia służby BHP. Dzięki naszym usługom nie muszą Państwo tworzyć kolejnego etatu w swojej Firmie. Nasi wykwalifikowani Inspektorzy i doradcy będą do Państwa dyspozycji.

Usługa outsourcingu ze względu na wielowątkowość i działanie wielopłaszczyznowe jest uzgadniana z każdym przedsiębiorstwem indywidualnie. Warunki współpracy zostają dostosowane do rodzaju branży oraz szczegółowych wymagań Klienta.

Poziomy cenowe mogą być zróżnicowane ze względu na zakres obsługi i nakład pracy, który w każdej firmie kształtuje się inaczej. Zachęcamy do kontaktu w celu poznania szczegółów oferty, umówienia spotkania oraz ustalenia możliwych kierunków rozwoju Państwa Firmy pod kątem BHP.

Mamy nadzieję, że wieloletnie doświadczenie, wykwalifikowana kadra oraz pełne zaangażowanie naszych pracowników w wykonywane czynności pomoże spełnić Państwa oczekiwania i zaowocuje w pełni bezpieczną współpracą.